Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veiniriiul

The Cava Project

Veiniriiul Cava tootevalik on tööstuslikest materjalidest valmistatud modulaarsed / multifunktsionaalsed mööblitaolised veiniriiulid. Cava lihtne monteerimissüsteem võimaldab mööbli jagada või laiendada vastavalt väiksemaks või suuremaks; seega saab lõpptoodet pidevalt muuta, sõltuvalt kasutaja vajadustest ja ruumi arhitektuurist ja kaunistustest. Erinevate kombinatsioonide kaudu saab Cava olla kompositsioon koduses või professionaalses ruumis pudelite, klaaside ja muude esemete hoidmiseks ja väljapanekuks, kuna tahvleid saab kasutada serveerimispindade või riiulitena.

Projekti nimi : The Cava Project, Disainerite nimi : Maria-Zoi Tsiligkiridi, Kliendi nimi : MA√.

The Cava Project Veiniriiul

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.