Disainiajakiri
Disainiajakiri
Köögiviljapurgi Pakend

Natures Art

Köögiviljapurgi Pakend Pakendi kujunduskompositsioon ühendab käsitsi joonistatud illustratsioonid värvidega nagu punane ja lilla. Nende konkreetsete värvide sisestamine on vastuolus valge lõuendi musta joone illustratsioonidega, kajastades purgis olevate toodete looduslikku päritolu. Kompositsiooni kese asetatakse veidi vasakule, lastes logol ja tootekirjeldusel end paremal küljel näidata. Illustratsioonid kirjeldavad köögivilju graafiliselt, kasutades palju üksikasju.

Projekti nimi : Natures Art, Disainerite nimi : Gabriela Chelsoi | CreativeByDefinition, Kliendi nimi : Gabriela Chelsoi - CreativeByDefinition.

Natures Art Köögiviljapurgi Pakend

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.