Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

MouMou Club

Restoran Olles Shabu Shabu, võtab restorani kujundus kasutusele puidu, punase ja valge värvi, et esitada traditsiooniline tunne. Lihtsate kontuurjoonte kasutamine jätab klientide visuaalse tähelepanu kuvatavatele toidu- ja dieedisõnumitele. Kuna toidu kvaliteet on peamine mure, on restoran kujundatud värskete toiduainete turu elementidega. Suure värske toidu leti turu taustal kasutatakse ehitusmaterjale, näiteks tsemendiseinu ja põrandat. See seadistus simuleerib tegelikke turuostutegevusi, kus kliendid saavad enne valikute tegemist näha toidu kvaliteeti.

Projekti nimi : MouMou Club, Disainerite nimi : Monique Lee, Kliendi nimi : Mou Mou Club.

MouMou Club Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.