Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käekell

NBS-MK1

Käekell NBS on disainitud praktilisuse ja tööstusliku ilmega, mis raskeveokite kellade kandjatele rõõmu valmistab. NBS on lisanud mitmesuguseid tööstuslikke elemente, nagu näiteks vastupidav korpus, eemaldatavad kruvid, mis jooksevad läbi kella. Spetsiaalsed rihmad ning metallist pandla ja silmuse detailid tugevdavad kella mehelikku pilti. Liikumise tasakaaluratta ja päästekahvli toimimist saab vaadata ketta kaudu, rõhutades NBS-i projitseeritud üldist mehaanilist pilti.

Projekti nimi : NBS-MK1, Disainerite nimi : Wing Keung Wong, Kliendi nimi : DELTAt.

NBS-MK1 Käekell

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.