Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sündmuse Aktiveerimine

The Jewel

Sündmuse Aktiveerimine 3D ehtekarp oli interaktiivne jaemüügipind, mis kutsus avalikkust üles kasutama oma ehete loomisel 3D-printimisel uusimat tehnoloogiat. Meid kutsuti ruumi aktiveerima ja mõtlesime koheselt - kuidas saab ehtekarp olla valmis ilma ilusa eritellimusel ehteta? Tulemuseks oli kaasaegne skulptuur, mille tulemuseks oli prisma värv, mis hõlmas peegeldava valguse, värvi ja varju ilu.

Projekti nimi : The Jewel, Disainerite nimi : Beck Storer, Kliendi nimi : Highpoint Shopping Centre.

 The Jewel Sündmuse Aktiveerimine

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.