Disainiajakiri
Disainiajakiri
Järi

Yan

Järi Lapsed on alati heaks inspiratsiooniallikaks. Nii said nad inspiratsiooni ja lõid Yan-tabureti. "Yan" tähendab hiina keeles silma. Laste vaatenurgast inspireerituna loodi Yan taburett, et väljendada lapse silmade läbi, kui imeline ja värvikas maailm on. Väljaheite kuju tuleneb silma ristlõikesest. Kasutades kangas erksaid värve, et kujutada imelist maailma ja olla kontrastiks läbipaistva akrüüliga, on järi oma tugeva identiteedi ja pilkupüüdva väljavaatega, eriti oma tavatu kujuga.

Projekti nimi : Yan, Disainerite nimi : Irene Lim, Kliendi nimi : Shin.

Yan Järi

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.