Disainiajakiri
Disainiajakiri
Klaasklaas

Flourishing

Klaasklaas The Flourishing Shot on klaasnõud, mis on mõeldud meie õitsevale ühiskonnale. Klaas on tavaline 0,04-liitrine klaas, mis on toodetud nii kristallselges versioonis kui ka klaasivärvi abil saavutatavates erinevates värvides. Profiil on valmistatud dodekagoonilisest kujust, mis loomulikult muutub väikeste läbimõõtudelt suureks ja vastupidi, muutes lille meenutava skulptuuri. Dodekagooni valimise põhjuseks oli selle kaksteist külge, mis tähistavad aasta iga kuud. Eesmärk oli pakkuda inimestele võimalust oma lemmik alkohoolse joogi nautimiseks oma kunstiga.

Projekti nimi : Flourishing, Disainerite nimi : Miroslav Stiburek, Kliendi nimi : MIROSLAVO.

Flourishing Klaasklaas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.