Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõrmus

Ballerina

Sõrmus Disaineri armastus klassikalise muusika ja vene balleti vastu inspireeris teda selle rõnga loomisel, mis pakub võimalust tutvustada üht tema tugevust: orgaaniliste kujunditega kujundamist. See roosist kuldkõrmus ja selle roosade safiiridega ümbritsetud morganiitkivi on üks, mida vaata. Raami disain võimaldab hinnaliste vääriskivide sädelusel läbi paista ja näidata nende värve, samal ajal kui baleriinifiguur ja laineline kivide paigutus moodustavad rõnga dünaamilise kuju, jättes mulje, nagu baleriin hõljub teie kätt mööda.

Projekti nimi : Ballerina, Disainerite nimi : Larisa Zolotova, Kliendi nimi : Larisa Zolotova.

Ballerina Sõrmus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.