Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillipood

Optika Di Moda

Prillipood Ungari helilooja Franz Liszti koduks olnud hoones ühendab Optika di Moda Budapesti südames 19. sajandi originaalseid jooni ja kaasaegset kujundust. Paljastatud tellistest on kauplus raamitud ja see on kontrastiks klanitud valgete vitriinkappide, lettide ja põrandatega. Ruumi valgustavad lühtrid ja vitriine valgustavad eredad valged tuled. Charles Eamesi inspireeritud toolid ja lihtsad lauad julgustavad kliente poes aega veetma ning spetsiaalseid optilisi uuringuruume eraldab ruumi taga olev klaasuks.

Projekti nimi : Optika Di Moda, Disainerite nimi : Tamas Csiszer, Kliendi nimi : Csiszer Design Studio.

Optika Di Moda Prillipood

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.