Disainiajakiri
Disainiajakiri
Villa Sisustus

Chinese Style Villa Design

Villa Sisustus Hiina stiilis sisekujundus on viimaste aastate trend, eriti edukate ettevõtete omanike ja väärikate esindajate jaoks uurib ja uurib HXL-i sisekujundusstuudio selle stiili dünaamikat pidevalt Hiina iidsetest traditsioonilistest dekoratiivtehnikatest, et eraldada vastavad elemendid, kombineerituna kaasaegse disaini stiilis materjalid ja tehnoloogia, vastastikune integreerimine, õppige üksteiselt ja püüdke tuua teistsuguse tunde.

Projekti nimi : Chinese Style Villa Design, Disainerite nimi : Xulong Huang, Kliendi nimi : HXL Interior Design Studio.

Chinese Style Villa Design Villa Sisustus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.