Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pudel

North Sea Spirits

Pudel Põhjamere kangete pudelite disain on inspireeritud Syltti ainulaadsest olemusest ning hõlmab selle keskkonna puhtust ja selgust. Erinevalt teistest pudelitest on Põhjamere spirtsid täielikult kaetud ühevärvilise pinnakattega. Logo sisaldab Stranddisteli, ainult Kampenis / Syltis asuvat lille. Kõiki 6 maitset iseloomustab üks konkreetne värv, samas kui 4 segujoogi sisu on pudeli värviga identne. Pinnakate tagab pehme ja sooja käsitua ning kaal lisab väärtustaju.

Projekti nimi : North Sea Spirits, Disainerite nimi : Ulrich Graf, Kliendi nimi : Skiclub Kampen North Sea Spirits.

North Sea Spirits Pudel

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.