Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunstikauplus

Kuriosity

Kunstikauplus Kuriosity hõlmab veebipõhist jaemüügiplatvormi, mis on ühendatud selle esimese füüsilise kauplusega, kus on saadaval valik moodi, disaini, käsitsi valmistatud tooteid ja kunstiteoseid. Enam kui tavaline jaemüügikauplus, on Kuriosity kujundatud kureeritud avastuskogemuseks, kus kuvatavatele toodetele on lisatud veel üks kiht rikkalikku interaktiivset meediat, mis on mõeldud kliendi meelitamiseks ja temaga suhtlemiseks. Kuriosity ikooniline lõpmatusboksi aken muudab värvi meelitamiseks ja kui kliendid mööda kõnnivad, siis näib lõpmatu klaasiportaali taga karpides olevad peidetud tooted süttivad, kutsudes neid sisse astuma.

Projekti nimi : Kuriosity, Disainerite nimi : Lip Chiong - Studio Twist, Kliendi nimi : Kuriosity, K11 Concepts Ltd..

Kuriosity Kunstikauplus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.