Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kokkupandav Tool

Flipp

Kokkupandav Tool Voolavast liikumisest ja funktsionaalsusest inspireeritud Flipp Chair ühendab pilkupüüdev kujunduses minimalismi ja mugavuse. Tooli eesmärk on pakkuda tänapäevase interjööri jaoks nii praktilist kui ka omapärast istumislahendust. Kujundusel on ristkülikukujuline põhi, kolm jalga ja iste, mis vajadusel libiseb sisse ja välja. Tänu kokkupandavale konstruktsioonile on see kerge, samuti kerge hoiustada ja teisaldada, tool sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks või lisaistmeteks, kui sõbrad tulevad külla.

Projekti nimi : Flipp, Disainerite nimi : Mhd Al Sidawi, Kliendi nimi : Mhd Al Sidawi.

Flipp Kokkupandav Tool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.