Disainiajakiri
Disainiajakiri
Põllumajanduse Raamat

Archives

Põllumajanduse Raamat Raamat on liigitatud põllumajanduse, inimeste toimetuleku, põllumajanduse ja kõrvaltegevuse, põllumajanduse rahanduse ja põllumajanduspoliitika valdkondadesse. Klassifitseeritud kujunduse kaudu vastab raamat rohkem inimeste esteetilisele nõudlusele. Toimikule lähemale kavandamiseks kujundati täielik suletud raamatukaas. Lugejad saavad raamatu avada alles pärast selle rebimist. See kaasamine võimaldas lugejatel faili avamise protsessi kogeda. Veelgi enam, mõned vanad ja ilusad põllumajandussümbolid, näiteks Suzhou kood, ja teatud vanuserühmas kasutatud tüpograafia ja pilt. Need olid rekombinatsioonid ja loetletud raamatukaantes.

Projekti nimi : Archives, Disainerite nimi : Guang Ping Mo, Kliendi nimi : DONGDI DESIGN.

Archives Põllumajanduse Raamat

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.