Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraan

Aluvia

Kraan Aluvia disain ammutab inspiratsiooni alluviaalsest erosioonist, mis kujundab kividele õrnad siluetid läbi aja ja püsivuse; Nii nagu jõeäärsed veeris, meelitavad käepideme konstruktsiooni pehmus ja sõbralikud kõverad kasutaja pingutuseta. Hoolikalt valmistatud üleminekud võimaldavad valgust liikuda sujuvalt mööda pindu, andes seega igale tootele harmoonilise ilme.

Projekti nimi : Aluvia, Disainerite nimi : Corona, Kliendi nimi : Corona.

Aluvia Kraan

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.