Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

Yanolja

Ettevõtte Identiteet Yanolja on Soulis asuv nr 1 reisiteabe platvorm, mis tähendab korea keeles “Hei, mängime”. Logotüübis on kasutatud san-serif fonti, et väljendada lihtsat ja praktilist muljet. Väiketähti kasutades võib see anda mängulise ja rütmilise pildi, võrreldes paksude suurtähtedega. Tähtede vahelist ruumi vaadatakse optimaalsete illusioonide vältimiseks peenelt ja see suurendab loetavust isegi väikese logotüübi korral. Valisime hoolikalt erksad ja erksad neoonvärvid ning kasutasime täiendavaid kombinatsioone, et saada äärmiselt lõbusaid ja popp pilte.

Projekti nimi : Yanolja, Disainerite nimi : Kiwon Lee, Kliendi nimi : Yanolja.

Yanolja Ettevõtte Identiteet

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.