Disainiajakiri
Disainiajakiri
Dekoratiivbetoon

ConcreteCube

Dekoratiivbetoon Selle projekti raames katsetas Emese Orbán mitmesugustest materjalidest valmistatud vorme ja lisaks segas ta betooni teiste materjalidega. Samuti soovis disainer luua ebatraditsioonilisi pindu, samuti värvida betooni erinevatel viisidel. Ta püüdis vastata järgmistele küsimustele. Mil määral saaks betooni modifitseerida, et materjal säilitaks ikkagi oma omadused? Kas betoon on lihtsalt hall, külm ja kõva materjal? Projekteerija järeldas, et betooni omadusi saab muuta ja seetõttu tekivad uued materjalide omadused ja muljed.

Projekti nimi : ConcreteCube, Disainerite nimi : Emese Orbán, Kliendi nimi : Emese Orbán.

ConcreteCube Dekoratiivbetoon

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.