Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pulmakleit

Cocodd

Pulmakleit Ideaalne kleit on mugav, funktsionaalne, kindlasti ilus ja originaalne. Cocoddil on kõik need omadused. Selle valmistamiseks kasutatakse teflonist torulukksepa linti, heegeldatud, et vormida kleit põlvede alla, ja käsitsi töötatud, et luua kleepribades, loori viimases osas ja seeliku servades räige efekt. Seda täiustust võib pidada uuenduslikuks karusnahaks, mis pole mitte ainult valmistatud uue materjaliga, vaid on ka loomasõbralik. Eemaldatava loori kasutamisel on 4 varianti: näole, konksutele õlgadele või elule tagasi või kaldale rongi loovaks.

Projekti nimi : Cocodd, Disainerite nimi : Ambra Castello, Kliendi nimi : Ambra Castello.

Cocodd Pulmakleit

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.