Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veeanalüsaator

OFi

Veeanalüsaator Ofi abil saab "Intelligentse ujuva objekti" jaoks basseini kaugjuhtimine imelihtne! See terviklik süsteem võimaldab pidevalt jälgida vee parameetreid, samuti saab sellest automaatselt märku kohe, kui avastatakse kõrvalekalle, ja pääseda juurde nõuannetele teostatavate hooldustoimingute kohta. Maksimaalse mugavuse tagamiseks võimaldab nutitelefoni rakendus igal ajal tutvuda kõigi andmetega. Ofi on varustatud sondidega, mis mõõdavad pidevalt mitut parameetrit: pH, sool ... Ja selle 3 värvi LED-i abil saab omanik oma pilguga teada oma ujula seisukorda.

Projekti nimi : OFi , Disainerite nimi : Frédéric Clermont, Kliendi nimi : Asamgo.

OFi  Veeanalüsaator

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.