Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehtekollektsioon

Future 02

Ehtekollektsioon Projekt Future 02 on ehtekollektsioon, mille lõbus ja elujõuline keerd on inspireeritud ringi teoreemidest. Iga tükk on loodud arvutipõhise projekteerimistarkvara abil, mis on täielikult või osaliselt ehitatud selektiivse laseriga paagutamise või terase 3D-printimistehnoloogia abil ja viimistletud traditsiooniliste hõbeeseptehnikatega. Kollektsioon ammutab inspiratsiooni ringikujust ja on hoolikalt kavandatud Eukleidese teoreemide visualiseerimiseks kantava kunsti mustriteks ja vormideks, sümboliseerides sel moel uut algust; lähtepunkt põnevale tulevikule.

Projekti nimi : Future 02, Disainerite nimi : Ariadne Kapelioti, Kliendi nimi : .

Future 02 Ehtekollektsioon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.