Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tee

Seven Tea House

Tee Teehalli bränd, võttes tee vabalt ja rahulikult imetleva ja laialivalguva kujutise, tee valmistamise kontseptsioon, tugev või nõrk, kujunedes ettearvamatult teemaalingute elemendiks tee maitsmise ajal. Tee tindina võtmise ja pastapliiatsina kasutamise juhuslik võlu, visandades teesaali pere laienevat meelt koos maastikuga. Algne pakendikujundus edastab hubase atmosfääri, väljendades meeldivat elu tee ääres.

Projekti nimi : Seven Tea House, Disainerite nimi : Existence Design Co., Ltd, Kliendi nimi : Seven Tea House.

Seven Tea House Tee

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.