Disainiajakiri
Disainiajakiri
Töölaud

Timbiriche

Töölaud Kujundus peegeldab kaasaegse inimese pidevalt muutuvat elu polüvalentses ja leidlikus ruumis, kus ühe pinnaga, mis on kooskõlas libisevate, eemaldatavate või paigutatud puutükkide puudumise või olemasoluga, pakub lõpmatu hulk võimalusi objektide korraldamiseks tööruumis, tagades püsivuse kohandatud loodud kohtades, mis vastavad iga hetke vajadustele. Kujundajad on inspireeritud traditsioonilisest timbiriche-mängust, muutes oluliseks isiklike liikuvate punktide maatriksi paigutamise olemuse, mis annab töökohale mängulise ruumi.

Projekti nimi : Timbiriche, Disainerite nimi : Andrea Cecilia Alcocer Carrillo, Kliendi nimi : LAAR.

Timbiriche Töölaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.