Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sülearvuti Laud

Ultraleggera

Sülearvuti Laud Kasutaja eluruumis suudab see täita kohvilaua ülesande ja täita paljude objektide panemise, lahkumise, meeles pidamise vajadusi; See pole mõeldud ainult sülearvutite kasutamiseks, vaid võib olla vähem spetsiifiline sülearvuti kasutamiseks; See võib lubada erinevaid istumisasendeid, ilma et see piiraks liikuvust, kui põlve kasutada; Lühidalt öeldes - kodumööblit, mis pole ette nähtud kasutamiseks põlvedel, kuid mida soovitatakse siiski kasutada hetkeks, mis leitakse istekohtadest, näiteks istmepadjadest lühiajaliselt.

Projekti nimi : Ultraleggera, Disainerite nimi : Nur Seda Sahin, Kliendi nimi : .

Ultraleggera Sülearvuti Laud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.