Disainiajakiri
Disainiajakiri
Logo

Vrossis

Logo Kujunduse põhiprintsiip tuli kreeka muistsest sõnast Vrossis, mis tähendab toite. Kosmeetika toidab nahka, kemikaalid mitte. Selleks, et veenda kliente optiliselt, et tegemist on kõige paremini taimse kosmeetikaga, lisati esimesse suurtähte V leht. V suurtäht tuleks muuta selliseks, mis ergutab rohkem silma. Nii saadi '' mesilase kroon '' V-kuju. Sarja allajoonimiseks kasutatakse erinevaid värve. Sinine värv niisutamiseks jne.

Projekti nimi : Vrossis, Disainerite nimi : Vrossis, Kliendi nimi : Vrossis.

Vrossis Logo

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.