Disainiajakiri
Disainiajakiri
Logo

Meet Chuanchuan

Logo Hiinas hakatakse Chuanchuani pakkuma rohkem restoranides, mis on omamoodi Sichuani köök. Enamikul neist pole korralikku või nägusat logo, mis kuidagi vähendab nende fantastilise toidu atraktiivsust. See logo koosneb aga kahest graafikast, ruudust ja kolmnurgast, mis tähistavad mitmesuguseid toidumaterjale. Selle logo üldkuju on ümar kuju, mis sümboliseerib kuuma potti. See logo on mõeldud lihtsamaks, hõlpsamini mõistetavaks ja arusaadavamaks muutmiseks, mis võiks meelitada ligi rohkem kliente.

Projekti nimi : Meet Chuanchuan , Disainerite nimi : Sitong Liu, Kliendi nimi : Kinpak brand group.

Meet Chuanchuan  Logo

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.