Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elektrikitarr

Eagle

Elektrikitarr Kotkas esitleb uut elektrikitarri kontseptsiooni, mis põhineb kergel, futuristlikul ja skulpturaalsel kujundusel koos uue kujunduskeelega, mis on inspireeritud Streamlineist ja orgaanilisest disainifilosoofiast. Vorm ja funktsioon on ühendatud tervikuna tasakaalustatud proportsioonide, läbipõimitud mahtude ja elegantsete joontega, voolu- ja kiirustundega. Tõenäoliselt üks kõige kergemaid elektrikitarre tegelikul turul.

Projekti nimi : Eagle, Disainerite nimi : David Flores Loredo, Kliendi nimi : David Flores Loredo.

Eagle Elektrikitarr

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.