Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jõulupuu

A ChristmaSpiral

Jõulupuu Disainer püüdis tõlgendada klassikalist traditsiooni sümbolit - jõulupuud - uute vormide ja uute materjalide abil. Eelkõige on ta keskendunud objekti, mis sai samal ajal konteineriks, ja selle sisu väljatöötamisele, kujundades kasti-konteineri, mis paljastamisel saab tugialuseks. Tegelikult, kui puud seda ei kasutata, on puu suletud ja kaitstud silindrilise puidust kastiga, kui see puutub kokku spiraalse kujuga, ümbritsetud kogu pikkuses valguskiirega, mis suurendab selle kujundusobjekti kompositsioonilist vertikaalsust.

Projekti nimi : A ChristmaSpiral, Disainerite nimi : Francesco Taddei, Kliendi nimi : Francesco Taddei.

A ChristmaSpiral Jõulupuu

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.