Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ilusalong

Shokrniya

Ilusalong Projekteerija eesmärk oli luksuslik ja inspireeriv keskkond ning luua erinevate funktsioonidega eraldi ruumid, mis on samal ajal kogu struktuuri osad. Projekti idee arendamiseks valiti beež värv Iraani üheks luksusvärviks. Ruumid kuvatakse kasti kujul kahes värvitoonis.Need kastid on suletud või poolsuletud ilma akustiliste ja haistmishäireteta.Kliendil on piisavalt ruumi privaatse kõnnitee läbimiseks.Piisav valgustus, õige taimevalik ja sobiva varjundi kasutamine muude materjalide värvid olid olulised väljakutsed.

Projekti nimi : Shokrniya , Disainerite nimi : Kasra Shafieezadeh, Kliendi nimi : 4 Architecture Studio.

Shokrniya  Ilusalong

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.