Disainiajakiri
Disainiajakiri
Auhinnaesitus

Awards show

Auhinnaesitus See pidulik lava kujundati ainulaadse väljanägemisega ja see nõudis paindlikkust muusikaetenduse ja mitmete erinevate auhindade esitluste esitamiseks. Komplekti tükid olid selle paindlikkuse suurendamiseks sisemiselt valgustatud ja hõlmasid komplekti osana lendavaid elemente, mida show ajal lennutati. See oli mittetulundusühingu esitlus ja iga-aastane auhinnatseremoonia.

Projekti nimi : Awards show, Disainerite nimi : Scientology Media Productions, Kliendi nimi : SMP Sets & Props.

Awards show Auhinnaesitus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.