Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veebisait

Upstox

Veebisait Upstox, RKSV tütarettevõte, on varem veebipõhine aktsiate kauplemise platvorm. Kauplejatele ja võhikutele mõeldud eristuvad tooted on koos Upstoxi vabakaubanduse õppeplatvormiga üks tugevamaid USP-sid. Lollypopi ateljees kujundati kogu strateegia ja bränd kontseptsiooni käigus. Põhjalikud konkurendid, kasutajad ja turu-uuringud aitasid pakkuda lahendusi, mis lõid veebisaidile diskreetse identiteedi. Kujundused tehti interaktiivseteks ja intuitiivseteks, kasutades kohandatud illustratsioone, animatsioone ja ikoone, mis aitasid murda andmepõhise veebisaidi monotoonsust.

Projekti nimi : Upstox, Disainerite nimi : Lollypop Design Studio, Kliendi nimi : Upstox.

Upstox Veebisait

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.