Disainiajakiri
Disainiajakiri
Logo

N&E Audio

Logo N&E logo ümberkujunduse käigus tähistavad N, E asutajate Nelsoni ja Edisoni nime. Nii integreeris ta N & E ja helilaine kujundid uue logo loomiseks. Käsitööna valmistatud HiFi on Hongkongis ainulaadne ja professionaalne teenuste pakkuja. Ta eeldas, et esitleb tipptasemel professionaalset kaubamärki ja loob selle valdkonna jaoks väga asjakohase. Ta loodab, et inimesed saavad seda vaadates aru, mida logo tähendas. Cloris ütles, et logo loomise väljakutse seisneb selles, kuidas lihtsustada N ja E tähemärkide äratundmist ilma liiga keerulist graafikat kasutamata.

Projekti nimi : N&E Audio, Disainerite nimi : Wai Ching Chan, Kliendi nimi : N&E Audio.

N&E Audio Logo

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.