Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohandatav Vaip

Jigzaw Stardust

Kohandatav Vaip Vaibad on valmistatud rommist ja kuusnurkadest, neid on libisemisvastase pinnaga lihtne üksteise kõrvale paigutada. Täiuslik põrandate katmiseks ja isegi seinte jaoks, et vähendada häirivaid helisid. Tükke on saadaval kahte erinevat tüüpi. Heleroosad tükid on käsitsi tikitud NZ-villast, tikitud joontega banaanikiust. Sinised tükid on trükitud villale.

Projekti nimi : Jigzaw Stardust, Disainerite nimi : Ingrid Kulper, Kliendi nimi : Ingrid kulper design AB.

Jigzaw Stardust Kohandatav Vaip

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.