Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Stocker

Tool Stocker on fusioon tabureti ja tooli vahel. Kerged virnastatavad puidust istmed sobivad nii era- kui ka poolfinaalseteks ruumideks. Selle väljendusrikas vorm rõhutab kohaliku puidu ilu. Keerukas konstruktsioon ja konstruktsioon võimaldavad sellel 100-protsendilise täispuidu materjali paksusega 8 mm luua tugeva, kuid kerge toote, mis kaalub ainult 2300 grammi. Stockeri kompaktne konstruktsioon võimaldab ruumi kokkuhoidu. Üksteise külge virnastatud kujul saab seda hõlpsalt säilitada ja tänu oma innovaatilisele kujundusele saab Stockeri täielikult laua alla lükata.

Projekti nimi : Stocker, Disainerite nimi : Matthias Scherzinger, Kliendi nimi : FREUDWERK.

Stocker Tool

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.