Disainiajakiri
Disainiajakiri
Bränding

Co-Creation! Camp

Bränding See on ürituse "Ühisloome! Laager" logo kujundus ja bränding, mida inimesed räägivad kohalikust taaselustamisest tulevikus. Jaapan seisab silmitsi enneolematute sotsiaalsete probleemidega, näiteks madala sündimuse, rahvastiku vananemise või piirkonna rahvastiku vähenemisega. "Co-Creation! Camp" on loodud nende teabe vahetamiseks ja üksteise abistamiseks lisaks turismitööstusega seotud inimestele tekkivatele probleemidele. Erinevad värvid sümboliseerivad iga inimese tahet. See tõi kaasa palju ideid ja andis üle 100 projekti.

Projekti nimi : Co-Creation! Camp, Disainerite nimi : Kei Sato, Kliendi nimi : Recruit Lifestyle Co., Ltd..

Co-Creation! Camp Bränding

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.