Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

George

Restoran George'i kontseptsioon on "söögituba, mis on kujundatud koos kliendi mälestustega". See on koht, kus saab juhuslikult nautida igapäevaseid üritusi, nagu söögi- ja joogipeod, hellitades Ameerika kultuuri ja moodsa arhitektuuri ajalugu, kui klient elas New Yorgis. Seetõttu on restoran tervikuna ehitatud New Yorgi pärandrestorani kuvandisse, lisahooned on tehtud vähehaaval, näidates ajaloolise tausta tunnet. See peab sisaldama ülalnimetatud kontseptsiooni ja meil on õnnestunud selle hoone potentsiaal maksimaalselt ära kasutada.

Projekti nimi : George, Disainerite nimi : Aiji Inoue, Kliendi nimi : Doyle Collection.

George Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.