Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käevõru

Phenotype 002

Käevõru Fenotüübi 002 käevõru vorm on bioloogilise kasvu digitaalse simulatsiooni tulemus. Loomeprotsessis kasutatud algoritm võimaldab imiteerida bioloogilise struktuuri käitumist, luues ebaharilikke orgaanilisi kujundeid, saavutades silmapaistmatu ilu tänu optimaalsele struktuurile ja materjali aususele. Prototüüp realiseeritakse 3D-printimistehnoloogia abil. Viimases etapis valatakse ehted messingist käsitsi, poleeritakse ja viimistletakse detailidele tähelepanu pöörates.

Projekti nimi : Phenotype 002, Disainerite nimi : Maciej Nisztuk, Kliendi nimi : In Silico.

Phenotype 002 Käevõru

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.