Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ajalooline Hoone Renoveerimine

BrickYard33

Ajalooline Hoone Renoveerimine Ehkki Taiwanis on selliseid hoonete ajaloolise renoveerimise juhtumeid, kuid sellel on ajalooline tähendus, on see varem suletud koht, nüüd avatud kõigi ees. Saate siin süüa teha, siin jalutada, esineda, siin loodust nautida, siin muusikat kuulata, loenguid pidada, pulmi pidada ja isegi äsja lõppenud BMW ja AUDI autoesitlus, kus on palju funktsioone. Siit leiate mälestusi eakatest, kes võivad mälestusi luua ka nooremast põlvkonnast.

Projekti nimi : BrickYard33, Disainerite nimi : Chien Hwa Huang, Kliendi nimi : HC Space Design.

BrickYard33 Ajalooline Hoone Renoveerimine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.