Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pakend

Stonage

Pakend Loovalt kombineeritud „lahustuva pakendi” kontseptsiooniga alkohoolsed joogid annavad sulavat kivi ainulaadse väärtuse erinevalt traditsioonilistest alkoholipakenditest. Tavalise pakendiprotseduuri asemel on sulamiskivi eesmärk lahustuda kõrgel temperatuuril kokkupuutel. Kui alkoholipakk valatakse kuuma veega, lahustub nn marmorist pakend ise, samal ajal kui klient on valmis jooki nautima oma eritellimusel valmistatud tootega. See on uus viis alkohoolsete jookide nautimiseks ja traditsioonilise väärtuse hindamiseks.

Projekti nimi : Stonage, Disainerite nimi : Wong Soon Wey, Kliendi nimi : National Taiwan University of Arts.

Stonage Pakend

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.