Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

Ptaha

Ettevõtte Identiteet Kujundus keskendus Skandinaavia minimalismi esteetikale ja looduslikele elementidele nagu kõvad metallid, pronks, täispuit, kivi ja ühendas seda kaubamärki - selle värve, vormi ja muid kujunduselemente. Ptaha kaubamärgi identiteet loodi, võttes arvesse logo põhielementi - stiliseeritud lindu (Ptaha, tõlgitud ukraina keelest), mis sümboliseerib kaubamärgi nime ja on ideega ühendatud ning näeb välja samas stiilis kui ettevõtte mööbel.

Projekti nimi : Ptaha, Disainerite nimi : Roman Vynogradnyi, Kliendi nimi : Ptaha Furniture.

Ptaha Ettevõtte Identiteet

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.