Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Su Zhou

Elumaja Kui otsite idamaise ja lääne kultuuri sujuvat segu, on see näide. See projekt on ühendanud piirkonna ajaloolise kultuuri oleviku ajajoonega, sisaldades nii idamaist õhkkonda kui ka rahvusvahelist elustiili. Seega sobiks ruumi see, kas kannate kõige trendikamaid Itaalia rõivaid või Suzhou Cheongsami.

Projekti nimi : Su Zhou, Disainerite nimi : Guoqiang Feng and Yan Chen, Kliendi nimi : Feng and Chen Partners Design.

Su Zhou Elumaja

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.