Disainiajakiri
Disainiajakiri
Korteri Sisekujundus

The way we were

Korteri Sisekujundus "Inimest pole veel midagi välja otsinud, millega saadakse nii palju õnne kui hea kõrtsi või kõrtsi poolt." autor Samuel Johnson Base Suurbritannia ainulaadse pubikultuuri kohta. Klient ja disainerid jõuavad konsensusele, loodes keskkonna, mis pakuks kuuluvustunnet ja lõõgastaks ruumiliselt kodu. Kodu kujutlusvõimest lähtudes on kõige olulisem kasutada materiaalseid ruume mittemateriaalsete tegevuste mõjutamiseks, mis võivad parandada elanike vahelisi emotsionaalseid seoseid.

Projekti nimi : The way we were, Disainerite nimi : PEI CHIEH LU, Kliendi nimi : ISID Ltd..

The way we were Korteri Sisekujundus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.