Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vaip

feltstone rug

Vaip Viltkivist vaip annab tõeliste kivide optilise illusiooni. Erinevat tüüpi villa kasutamine täiendab vaiba välimust. Kivid erinevad üksteisest suuruse, värvi ja kõrge poolest - pind näeb looduses välja selline. Mõnel neist on samblafekt. Igas veeris on vahtpõhi, mis on ümbritsetud 100% villaga. Selle pehme südamiku põhjal pigistab iga kivim survet. Vaiba tagakülg on läbipaistev matt. Kivid õmmeldakse kokku ja koos matiga.

Projekti nimi : feltstone rug, Disainerite nimi : Martina Schuhmann, Kliendi nimi : Flussdesign Martina Schuhmann GmbH.

feltstone rug Vaip

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.