Disainiajakiri
Disainiajakiri
Õllepakend

Okhota Strong

Õllepakend Selle ümberkujundamise idee on näidata toote kõrget ABV visuaalselt äratuntava kindla materjali - gofreeritud metalli kaudu. Gofreeritud metalli reljeeftrükk saab klaaspudeli peamiseks motiiviks, muutes selle samas puutetundlikuks ja hõlpsasti hoitavaks. Gofreeritud metalli meenutav graafiline muster kantakse alumiiniumile üle, seda saab täiendada diagonaalse kaubamärgi logoga ja jahimehe moderniseeritud kujutisega, mis muudab uue kujunduse dünaamilisemaks. Graafiline lahendus nii pudeli kui ka purgi jaoks on lihtne ja hõlpsasti teostatav. Julged värvid ja tursked kujunduselemendid meeldivad sihtrühmale ja suurendavad riiulite nähtavust.

Projekti nimi : Okhota Strong, Disainerite nimi : Uniqa Creative Engineering, Kliendi nimi : Uniqa Creative Engineering.

Okhota Strong Õllepakend

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.