Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõrvarõngad

Qashqai

Kõrvarõngad Kujundus annab oma ainulaadsed omadused Iraani edelaosa Qashqai nomaadide kultuurile. Kääbusmuster ja tutid on mõlemad laenatud Kilimi disainilt, esimene sümboliseerib viljakust ja viimane toob kohe meelde traditsiooniliste Qashqai vaipade tuttide viimistluse. Siidit tutid on mitmes värvitoonis, et need sobiksid ideaalselt teie nahatooniga või kleitiga. Kunstniku isiklikest hõimukogemustest tulenev kujundus üritab teisaldada modernsuse tunnet koos nomaadi elustiiliga.

Projekti nimi : Qashqai, Disainerite nimi : Arianaz Dehghan, Kliendi nimi : Arianaz Design.

Qashqai Kõrvarõngad

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.