Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoa Valamu

Morph

Vannitoa Valamu Morph on vannitoamööbli valdkonnas ainulaadne disain. Põhiideeks oli loodusliku vormi viimine igapäevasesse linnaellu. Valamul on lootose kuju, kui sellele langeb veetilk. Kraanikausi kuju on igas mõttes asümmeetriline. See on väga kaasaegne. See kraanikauss on valmistatud polüestervaigust ja mõnedest lisalisanditest, et saada materjalile kindel struktuur ja tekstuur. Seda materjali on väga raske kahjustada ning see on vastupidav kemikaalidele ja kriimustustele.

Projekti nimi : Morph, Disainerite nimi : Dimitrije Davidovic, Kliendi nimi : Dimitrije Davidovic.

Morph Vannitoa Valamu

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.