Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mooduldiivan

Laguna

Mooduldiivan Laguna disaineristmed on ulatuslik moodne diivanite ja pinkide kollektsioon. Itaalia arhitekti Elena Trevisani poolt kujundatud, pidades silmas korporatiivseid istumisnurki, on see sobiv lahendus suurtele või väikestele vastuvõtualadele ja puhkeruumidesse. Kumerad, ümmargused ja sirged diivanimoodulid koos relvade ja ilma nendeta ühendavad kõik sujuvalt sobivate diivanilaudadega, pakkudes paindlikkust mitme sisekujundusskeemi loomiseks.

Projekti nimi : Laguna, Disainerite nimi : Elena Trevisan, Kliendi nimi : SITIA .

Laguna Mooduldiivan

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.