Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügiesindus

The Curtain

Müügiesindus Selle projekti kavandamisel on ainulaadne lähenemisviis metallvõrgu kasutamiseks lahendusena praktiliseks ja esteetiliseks otstarbeks. Läbipaistev metallvõrk loob kardinakihi, mis võib hägustada piiri sise- ja välisruumi - halli ruumi vahel. Läbipaistva kardina loodud ruumi sügavus loob rikkaliku ruumilise kvaliteedi. Poleeritud roostevabast terasest metallvõrk varieerub erinevates ilmastikutingimustes ja erineval päevaperioodil. Elegantse maastikuga Meshi peegeldus ja läbipaistvus loob rahuliku hiina stiilis ZEN-i ruumi.

Projekti nimi : The Curtain, Disainerite nimi : Qun Wen, Kliendi nimi : aoe.

The Curtain Müügiesindus

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.