Disainiajakiri
Disainiajakiri
Naiste Rõivaste Kollektsioon

Lotus on Water

Naiste Rõivaste Kollektsioon See kollektsioon on inspireeritud disainerinimest Suyeon, mis tähendab hiina tähtedega lootoslille vee peal. Idamaiste meeleolude ja tänapäevaste moodide sulandumisega tähistab iga välimus lootoseõit erineval viisil. Disainer katsetas lootoseõie kroonlehe ilu näitamiseks liialdatud silueti ja loomingulise drapeerimisega. Vee peal hõljuva lootoseõie väljendamiseks kasutatakse sõeltrükkimist ja käsitsi vormistamist. Samuti on see kollektsioon valmistatud ainult naturaalsetest ja läbipaistvatest kangastest sümbolilise tähenduse, lootoseõie ja vee puhtuse märkimiseks.

Projekti nimi : Lotus on Water, Disainerite nimi : Suyeon Kim, Kliendi nimi : SU.YEON.

Lotus on Water Naiste Rõivaste Kollektsioon

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.