Disainiajakiri
Disainiajakiri
Automaatne Kohvimasin

F11

Automaatne Kohvimasin Lihtsad ja elegantsed, puhtad jooned ja kvaliteetsed materjalide viimistlus muudavad F11 disainilahenduse sobivaks professionaalseks ja koduseks keskkonnaks. Täisvärvilist 7 "puutetundlikku ekraani on äärmiselt lihtne kasutada ja intuitiivne. F11 on" ühe nupuvajutusega "masin, kus saate kiireks valimiseks kohandada oma eelistatud jooke. Tipptunniga toimetulemiseks on saadaval laiendatud oamahuti, veemahuti ja jahutuskonteiner. Patenteeritud pruulimisseade võib pakkuda survestatud espressot või survestamata tavalist kohvi ning aroomi tagavad keraamilised lamedad labad.

Projekti nimi : F11, Disainerite nimi : Nicola Zanetti, Kliendi nimi : Dr Coffee.

F11 Automaatne Kohvimasin

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.