Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kummut

Black Labyrinth

Kummut ArteNemuse jaoks on Eckhard Begeri must labürint - 15 sahtliga vertikaalne kummut, mis on inspireeritud Aasia meditsiinikappidest ja Bauhausi stiilis. Selle tume arhitektuurne välimus tuuakse ellu erksate armatuurkiirte abil, millel on kolm fookuspunkti, mis on peegeldatud ümber konstruktsiooni. Vertikaalsete sahtlite kontseptsioon ja mehhanism koos pöörleva sahtliga annavad tükile selle intrigeeriva välimuse. Puitkonstruktsioon on kaetud musta värvitud spooniga, samas kui puitkonstruktsioonid on valmistatud leegitatud vahtras. Satiinviimistluse saavutamiseks on spoon õlitatud.

Projekti nimi : Black Labyrinth, Disainerite nimi : Eckhard Beger, Kliendi nimi : ArteNemus.

Black Labyrinth Kummut

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.